ارسال انتقادها و پیشنهادها
از طریق بخش مربوطه میتوانید نسبت به ارسال انتقادها و پیشنهادهای سازنده خود در خصوص عملکرد مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی همچنین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و غیره اقدام نمایید ضمنا بخش فوق نیاز به ثبت نام در سامانه اینترنتی این مرکز را ندارد.
ارسال اطلاعیه ها
از طریق بخش  ارسال اطلاعیه ها  میتوانید نسبت به ارسال اخبار و وقایعی که در واحدها و مراکز آموزشی و... دانشگاه آزاد اسلامی میگذرد این مرکز را مطلع نمایید . این قسمت نیاز به ثبت نام در سامانه را ندارد.
ارسال  شکایات
 از طریق بخش ارسال شکایات میتوانید نسبت به ارسال شکایات خود در خصوص واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایید . برای ارسال شکایات خود حتما نیاز به ثبت نام در سامانه این مرکز میباشد . درج صحیح آدرس پست الکترونیکی شما در زمان ثبت نام الزامی میباشد .زیرا ارتباط این مرکز با شما از طریق آدرس پست الکترونیک  ذکر شده  خواهد بود.
برای ارسال شکایات خود ابتدا بر روی گزینه ثبت نام در سامانه کلیک نموده بعد از اتمام مراحل ثبت نام از منوی اصلی سایت بر روی گزینه ارسال شکایات کلیک نموده  در ادامه در صفحه باز شده بر روی آیکون ارسال شکایت کلیک نموده و با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد صفحه ارسال شکایات شده و اقدام نمایید.
نام کاربری شما برابر با آدرس ایمیل شما بوده و کلمه عبور شما همان کلمه عبور ذکر شده در زمان ثبت نام میباشد. از ارسال متعدد یک شکایت جددا خودداری نمایید زیرا در اینصورت کلیه شکایات ارسالی شما بررسی نخواهد شد.
پس از وصول شکایت ، این مرکز از طریق آدرس پست الکترونیک  ذکر شده شما در زمان ثبت نام پیامهایی مبنی بر نحوه پیگیری برای شما ارسال مینماید. بخش پیگیری  مکاتبات در آینده نزدیک راه اندازی میگردد لذا تا زمان راه اندازی ، کلیه پیامها از طریق پست الکترونیک با شما صورت خواهد گرفت
 در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 47352108 تماس حاصل نمایید.
در صورتی که در زمان ثبت نام در سامانه  ،اطلاعات واقعی هویتی خود را اعم از نام ، نام خانوادگی ، آدرس پست الکترونیک ، شماره تلفن همراه و ... خود را به درستی اعلام ننمایید این مرکز  شکواییه شما را بررسی نخواهد نمود.

www.Bazresi.iau.ir

Development by Alireza Mohseni   Copyright 2010-2014