در جلسه مشترک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با مدیران مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات مطرح شد؛

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۷ کد : ۱۵۹ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۱۱۸
در جلسه مشترک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با مدیران مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات مطرح شد؛

راه حل برای برون رفت از مسائل و مشکلات دانشگاه، برقراری همکاری و تعامل نزدیک مرکز نظارت با بخش های عملکردی و واحدهای مجری است.
اولین جلسه کاری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پس از معارفه رسمی با مدیران مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات برگزار شد.
در این جلسه که به منظور تبادل نظر و توسعه همکاری فی مابین برگزار گردید؛ دکتر عنایت اله ملکی تبار ضمن تبریک مجدد و آرزوی توفیقات روز افزون برای معاون فرهنگی دانشجویی جدید الانتصاب، اعلام کرد؛ مرکز نظارت همچون گذشته آماده همکاری و تعامل در زمینه های فرهنگی و دانشجویی و همچنین ارائه راهکار لازم برای بهبود عملکرد تمامی حوزه ها به ویژه آن معاونت خواهد بود.
دکتر فرزاد جهان بین نیز ضمن تشکر از اظهار لطف همکاران مرکز نظارت، این مرکز را بازوی توانمندی برای دانشگاه توصیف کرد و افزود؛ اینجانب اعتقاد کامل به عملکرد این مرکز داشته و آماده همکاری در زمینه های مختلف و بهره مندی از ارزیابی¬ها و نقطه نظرات مدیران مرکز می باشیم.
دکتر محمد محمدی قائم مقام مرکز نظارت نیز ضمن تشریح عملکرد و وظایف چهار معاونت مستقر در مرکز، به آمادگی این مرکز به منظور تعریف پروژه های مشترک برای برون رفت از مشکلات حوزه های مختلف دانشگاه اشاره داشتند و افزود: تجربه موفق ارزیابی آیین نامه آراستگی و نتایج درخشان آن، تحرک لازم در این زمینه را در بدنه دانشگاه به وجود آورده و لازم است این قبیل کارهای تأثیر گذار و ماندگار تداوم یابد.
در ادامه معاونان مرکز نظارت آقایان دکتر صانعی، اوصالی و خلیلی ضمن توصیف دستاوردهای موفق در زمینه فرهنگی دانشجویی، آمادگی خود را برای تداوم همکاری کامل با معاونت مذکور اعلام کردند. 
شایان ذکر است در این مراسم دکتر علیرضا طوسی معاون ارزیابی عملکرد مرکز نظارت به تشریح اجرای طرح موفق ارزیابی آراستگی از منظر عفاف و حجاب دانشگاه آزاد اسلامی در سال گذشته پرداختند.


 


( ۲ )