در نشست مجازی «طرح تابش» واحد میناب عنوان شد: رفع مشکلات با تأکید بر رعایت مقررات

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۷۶۵ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۱۰۵
در نشست مجازی «طرح تابش» واحد میناب عنوان شد: رفع مشکلات با تأکید بر رعایت مقررات

در نشست مجازی «طرح تابش» عنوان شد:
رفع مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی میناب با تأکید بر رعایت مقررات


نشست مجازی طرح تابش با موضوع مسائل آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب برگزار و بر ضرورت رفع این مشکلات تأکید شد.
 نشست مجازی طرح تابش با موضوع مسائل آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با حضور معاون نظارت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات، رئیس دبیرخانه استان هرمزگان، رئیس واحد دانشگاهی میناب و مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 6 برگزار شد. 
در ابتدای جلسه دکتر دهقاتی رئیس دبیرخانه استان هرمزگان، اطلاعات کلی از وضعیت واحدهای دانشگاهی استان ارائه کرد و سپس دکتر مرادی مدیرکل نظارت، ارزیابی و رسیدگی به شکایات منطقه 6 خلاصه ای از وضعیت و مشکلات واحد میناب را تشریح کرد.
 در ادامه دکتر صانعی معاون نظارت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات در رابطه با مشکلات آموزشی و پژوهشی واحد میناب مطالبی بیان و بر رعایت قوانین و مقررات دانشگاه تأکید کرد. سپس دکتر بارانی رئیس واحد میناب با تشریح اقدامات صورت پذیرفته، ابراز امیدواری نمود در آینده نزدیک مشکلات آموزشی و پژوهش واحد مرتفع گردد. همچنین دکتر دهقانی با استقبال از رویکرد حل مسئله توسط مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات خواستار همکاری  و تعامل بیشتر شد.
در پایان این نشست مجازی مقرر شد که تیم ویژه نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه شش دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد دانشگاهی میناب، مشکلات آموزشی و پژوهشی این واحد را بررسی کند.