در جلسه «طرح تابش» واحد تربت جام مطرح گردید: پایش مشکلات آموزشی و پژوهشی

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۵ کد : ۷۶۶ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۱۱۹
در جلسه «طرح تابش» واحد تربت جام مطرح گردید: پایش مشکلات آموزشی و پژوهشی

در پایش مشکلات آموزشی و پژوهشی واحد تربت جام مطرح شد:
رفع مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام با تأکید بر رعایت مقررات


نشست مجازی طرح تابش با موضوع مسائل آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام برگزار و بر ضرورت رفع این مشکلات تأکید شد.
 نشست مجازی طرح تابش با موضوع مسائل آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام با حضور دکتر صانعی معاون نظارت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات، دکتر ناطق رئیس دبیرخانه استان خراسان رضوی، دکتر شهابی رئیس واحد دانشگاهی تربت جام و عارف مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 8 برگزار شد. 
در ابتدای جلسه دکتر ناطق از نقش این مرکز در همیاری و کمک به واحدهای دانشگاهی قدردانی نموده و سپس دکتر شهابی خلاصه ای از وضعیت کلی واحد و اقدامات انجام شده ارائه نمود.
 در ادامه دکتر صانعی در رابطه با مشکلات آموزشی و پژوهشی واحد تربت جام مطالبی بیان و بر رعایت قوانین و مقررات دانشگاه تأکید کرد. سپس دکتر عارف برخی مشکلات آموزشی و پژوهشی واحد و حوزه سما آن واحد را تشریح کرد.
در پایان مقرر شد که تیم ویژه نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه هشت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در محل واحد دانشگاهی نسبت به بررسی و پایش مشکلات آموزشی و پژوهشی واحد اقدام نماید و در خصوص مشکلات نحوه صدور مدارک تحصیلی سمای واحد مذکور پیگیری لازم توسط معاونت سما استان صورت پذیرد.