تعیین تکلیف برخی پروژه ها در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان

۱۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۳ کد : ۸۶۰ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۳۷۴
تعیین تکلیف برخی پروژه ها در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان

در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان مطرح شد:

تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت برخی از زمین ها و استفاده بهینه از املاک، مستغلات موجود

در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به تشریح درخصوص تعیین تکلیف وضعیت برخی از زمین ها و همچنین برنامه ریزی برای استفاده بهینه از املاک و مستغلات تحت مالکیت واحدهای استان تأکید شد.
  این نشست که بصورت مجازی با موضوعات مهم و ظرفیت های استان مذکور با حضور معاون نظارت مالی مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و روسای واحدهای ایذه، بهبهان، اندیمشک و دزفول برگزار گردید:
   در ابتدای جلسه خلیلی معاون نظارت مالی مرکز به اهداف دبیرخانه طرح تابش مبنی بر شناسایی مشکلات و ظرفیت‌های بالقوه واحدهای این دانشگاه اشاره کرد و افزود: با برگزاری جلسه‌های مستمر مشکلات اساسی بررسی و راهکارهای لازم جهت اصلاح و ترمیم ارایه خواهد شد. سپس موسوی مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه نه به اختصار، توضیحاتی در مورد برخی از موضوعات مهم و ظرفیت های استان خوزستان ارائه داد.
   در ادامه مسوولین واحدها در رابطه با وضعیت املاک و مستغلات و برخی ظرفیت و پتانسیل های موجود در جهت کاهش وابستگی به درآمدهای شهریه ایی مطالبی بیان و با استقبال از رویکرد حل مسئله توسط مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات خواستار همکاری  و تعامل بیشتر شدند.
     در پایان نشست مجازی مقرر شد پیگیری های لازم در خصوص تبدیل به احسنت نمودن املاک و مستغلات و تعیین تکلیف وضعیت واگذاری برخی از زمینها اقدام و گزارش آخرین وضعیت آن ها به دبیرخانه طرح تابش ارسال شود.