تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت ملکی و حقوقی برخی از زمین ها در طرح تابش استان البرز

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵ کد : ۸۹۷ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۶۹
تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت ملکی و حقوقی برخی از زمین ها در طرح تابش استان البرز

 

در جلسه طرح تابش استان البرز مطرح شد:
تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت ملکی و حقوقی برخی از زمین ها ، املاک و مستغلات
در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بر تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت ملکی و حقوقی برخی از زمین ها ، املاک و مستغلات تاکید شد.

این نشست که بصورت مجازی با موضوعات مهم و ظرفیت های استان مذکور با حضور معاون نظارت مالی و مدیرکل منطقه ۷ مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاون توسعه و مدیریت منابع واحد کرج برگزار گردید:
   در ابتدای جلسه خلیلی معاون نظارت مالی مرکز به اهداف دبیرخانه طرح تابش مبنی بر شناسایی مشکلات و ظرفیت‌های بالقوه واحدهای این دانشگاه اشاره کرد و افزود: با برگزاری جلسه‌های مستمر مشکلات اساسی بررسی و راهکارهای لازم جهت اصلاح و ترمیم ارائه خواهد شد. سپس محمدپور مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه هفت به اختصار، توضیحاتی در مورد برخی از موضوعات مهم و ظرفیت های استان البرز ارائه داد.
   در ادامه مسوولین استان در رابطه با وضعیت املاک و مستغلات و برخی ظرفیت و پتانسیل های موجود در جهت کاهش وابستگی به درآمدهای شهریه ایی از جمله: بررسی وضعیت ساختمان آموزشی تحصیلات تکمیلی و مالکیت مزرعه ماهدشت واحد کرج و... مطالبی بیان و با استقبال از رویکرد حل مسئله توسط مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات خواستار همکاری  و تعامل بیشتر شدند.
     در پایان نشست مجازی مقرر شد پیگیری های لازم در خصوص تبدیل به احسنت نمودن املاک و مستغلات و تعیین تکلیف وضعیت حقوقی برخی از زمینها اقدام و گزارش آخرین وضعیت آن ها به دبیرخانه طرح تابش ارسال شود.

 

 

 

 


( ۱ )