دکتر ملکی تبار طی پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران ...

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۷ کد : ۹۰۰ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۵۲
دکتر ملکی تبار طی پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران ...

 

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی ۳۱ شهریورماه، آغاز هفته دفاع مقدس را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت. 

متن پیام دکتر ملکی تبار بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)
هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت، ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین این آب و خاک افزودند. همان هایی که اقتدار و استقلال امروز کشور مرهون صلابت، استقامت، پایداری و مجاهدت‌های آن‌هاست.
دوران پایمردی سروقامتان حماسه دفاع مقدس، نه ‌تنها یک سند افتخار است، بلکه نمادی از مقاومت و مظلومیت ملتى است که قله‌هاى سربلند حماسه و استقامت را در دفاع از میهن عزیزمان ایران به شایستگی پیموده اند.
هفته بزرگداشت "دفاع مقدس" که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است» فرصتی است ارزشمند، تا ملت سرافراز و غیور ایران اسلامی بار دیگر با مرور خاطرات و حماسه های سرداران دلیر خود در جبهه های حق علیه باطل، ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم نمایند.
اینجانب به سهم خود یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، بخصوص شهدای دانشجو را گرامی داشته و این ایام مبارک را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عزیز به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، تبریک می گویم. از درگاه پروردگار قادر متعال، توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی، بالاخص جامعه دانشگاهی را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسئلت می نمایم.