در جلسه مجازی طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی مطرح گردید:

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۵ کد : ۹۱۲ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۲۳
در جلسه مجازی طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی مطرح گردید:

در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی مطرح شد:
تعیین تکلیف و مشخص نمودن وضعیت برخی از زمین ها و استفاده بهینه از املاک و مستغلات موجود

در جلسه طرح تابش دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به تشریح درخصوص تعیین تکلیف وضعیت برخی از زمین ها و همچنین برنامه ریزی برای استفاده بهینه از املاک و مستغلات تحت مالکیت واحدهای استان تأکید شد.
  این نشست که بصورت مجازی با موضوعات مهم و ظرفیت های استان مذکور با حضور معاون نظارت مالی و مدیرکل منطقه ۸ مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بیرجند و واحدهای طبس، قائن و فردوس برگزار گردید:
   در ابتدای جلسه خلیلی معاون نظارت مالی مرکز به اهداف دبیرخانه طرح تابش مبنی بر شناسایی مشکلات و ظرفیت‌های بالقوه واحدهای این دانشگاه اشاره کرد و افزود: با برگزاری جلسه‌های مستمر مشکلات اساسی بررسی و راهکارهای لازم جهت اصلاح و ترمیم ارایه خواهد شد. سپس دکتر عارف مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه هشت به اختصار، توضیحاتی در مورد برخی از موضوعات مهم و ظرفیت های استان ارائه داد.
   در ادامه مسئولین واحدها در رابطه با وضعیت املاک و مستغلات و برخی ظرفیت و پتانسیل های موجود در جهت کاهش وابستگی به درآمدهای شهریه ایی مطالبی بیان و با استقبال از رویکرد حل مسئله توسط مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات خواستار همکاری  و تعامل بیشتر شدند.
     در پایان نشست مجازی مقرر شد پیگیری های لازم در خصوص تبدیل به احسنت نمودن املاک و مستغلات و تعیین تکلیف وضعیت واگذاری برخی از زمینها اقدام و گزارش آخرین وضعیت آن ها به دبیرخانه طرح تابش ارسال شود.