پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت گرامیداشت  روز دانشجو

۱۶ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۱ کد : ۶۰۲ اخبار اداره کل
تعداد بازدید:۹۸
سید موسی موسوی مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را گرامی داشت. در متن این پیام آمده است :
پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت گرامیداشت  روز دانشجو

16 آذر، یکی از روزهای افتخارآمیز تاریخ ایران و نماد مبارزه مردم ایران اسلامی با استکبار جهانی است که در آن، جوانان مسلمان و آگاه پرچم مبارزه با ظلم، استبداد و استکبار را بر افراشتند. در چنین روزی مهدی شریعت رضوی، مصطفی بزرگ نیا و احمد قندچی، در اعتراض به سفر نیکسون به کشور و اعطای دکترای افتخاری به وی در دانشگاه تهران جان خود را به اسلام وایران اهدا کردند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این روز یادآور شجاعت و دلیری دانشجویان و روز تکریم از این قشر نخبه جامعه است چراکه تاریخ نشان داده دانشجویان و دانشگاهیان، همچنان در تمام صحنه های حساس کشور حضوری تاثیرگذار داشته و دارند، بعبارتی در واقع دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی‌ رسانی و مبدا تحولات کشور است.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از تمامی همکارانم ضمن گرامی داشت ﯾﺎد و ﺧﺎﻃﺮه شهیدان سرافراز 16 آذر سال32،  این روز بزرگ را به جامعه دانشگاهی، دانشجویان گرامی به ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض نموده ، از خداوند متعال خواستاریم تا همه ما بتوانیم با بصیرت و هوشیاری و با پیروی کامل از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) گام هایی موثر جهت تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداریم.

سید موسی موسوی

مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی

16 آذر 1399


نظر شما :