پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت گرامی داشت حماسه ۹ دی

۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۶ کد : ۶۸۰ اخبار اداره کل
تعداد بازدید:۲۲۱
سید موسی موسوی مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرارسیدن حماسه ۹ دی ماه را گرامی داشت. در متن این پیام آمده است :
پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت گرامی داشت حماسه ۹ دی

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. حماسه خلق شده در این روز و حضور مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی روز 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات ملت همیشه بیدار و هوشیار ایران اسلامی به حساب می آید. در این روز مردم ایران بار دیگر نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نخواهند خورد.

در واقع روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی نشان دادند که به این جمله حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی پایبند بوده و به آن عمل می نمایند.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از تمامی همکارانم در این اداره کل فرا رسیدن حماسه به یادماندنی 9 دی ماه که روز بصیرت نام نهاده شده است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) ، ملت شهید پرور ایران اسلامی و مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان والا مقام را مسألت می کنم.

سید موسی موسوی

مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی

 


نظر شما :