پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۲ کد : ۷۳۶ اخبار اداره کل
تعداد بازدید:۱۳۳
سید موسی موسوی مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت ، در متن این پیام آمده است :
پیام مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با تکیه بر از خودگذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران زمین برای تحقق آرمان هایشان با شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” پا به میدان گذاشتند و لحظه ای از خواسته خود عقب نشینی نکردند.

دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب و ولایت است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک نمایند.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از تمامی همکارانم در این اداره ، ایام فرخنده دهه فجر را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) ، ملت شریف و شهید پرور ایران و خصوصا جامعه دانشگاهی، کارکنان، اساتید و دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن داریم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل ، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افق های روشن حرکت کنیم.

سید موسی موسوی

مدیرکل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی

12 بهمن 1399


نظر شما :